Meble w dobrym stylu

O nas

Firma Majchrzak Sp. z o.o. Sp. K. to rodzinna firma istniejąca na rynku już od 1983 roku. Początkowo zajmowaliśmy się tylko produkcją frontów meblowych, potem uwzględniając potrzeby rynku oraz rosnące wymagania klientów rozpoczęliśmy produkcję mebli kuchennych, łazienkowych, gabinetowych, do sypialni i przedpokojów. W naszej ofercie znajdują się również drzwi wewnętrzne, lamperie oraz szafy z drzwiami przesuwnymi o konstrukcji niewidocznej dla klienta. Urządzamy również sklepy jubilerskie, cukiernie i apteki. W zakresie naszych usług znajduje się również projektowanie oraz montaż zamawianych mebli. Taka kompleksowa obsługa oraz wysoka jakość naszych produktów gwarantuje pełne zadowolenie klienta.

SZANOWNI PROJEKTANCI!

Zrealizujemy wszystkie Wasze najśmielsze projekty oraz nietypowe pomysły Waszych klientów. Jesteśmy firmą od "zadań specjalnych" - to co dla innych niemożliwe, dla nas jest twórczym wyzwaniem. Każde powierzone zadanie wykonamy z ogromną starannością i pieczołowitością - zapewniamy!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

e-mail: biuro@majchrzak.pl


Na przestrzeni tych ponad 30-stu lat możemy się poszczycić licznymi nagrodami i certyfikatami jakości jak również stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów.